ZaGRYcha – listopad 2015

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli listopadowa ZaGRYcha. Lecimy!

Anno 2205

Kolejna część cyklu. Ponownie zajmiemy się budowaniem miasta przyszłości – tym razem także na Księżycu. Tytuł raczej dla miłośników city-builderów.

Need for Speed

Popularne restarty serii nie ominęły Need for Speeda. Jak obiecują twórcy – z okazji dwudziestolecia serii zebrali wszystko co najlepsze z różnych części i wpakowali do tego tytułu. Jest więc fabuła – jako młody kierowca chcemy zostać królem wyścigów w mieście. Jest rozbudowany tuning, są nielegalne wyścigi, pościgi policyjne i otwarty świat. Wszystko w ładnej oprawie graficznej.

Fallout 4

No dobra – jak ktoś nie wie co to za gra, to polecam rozpoczęcie googlania i nadrabiania.

Star Wars: Battlefront

Powrót marki Star Wars do gier. Na pierwszy ogień poszło DICE i multiplayerowa strzelanka. No bo czego innego oczekiwać odtwórców Battlefielda? Trailery wyglądały kapitalnie, niestety beta mnie totalnie rozczarowała. BF z nowymi modelami, brakiem balansu i dziwnymi rozwiązaniami. Tak, jest klimat Star Warsów, ale sam gameplay mocno przeciętny.

Game of Thrones: A Telltale Games Series

A tu ciekawostka – niecały rok po światowej premierze doczekaliśmy się polskiego wydania przygodówki od Telltale Games.

Tagi:

O Chavez