ZaGRYcha – wrzesień 2015

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli wrześniowa ZaGRYcha. Lecimy!


Mad Max

Otwarty post-apokaliptyczny świat, niezniszczalny pojazd i Szalony Maksiu w widoku z trzeciej osoby. Gra niezwiązana z filmem, choć oczywiście utrzymana w jego stylistyce. Jako Max przemierzymy Pustkowia usiane licznymi niebezpieczeństwami i dodatkowymi misjami. Na minus na pewno można zapisać fakt braku jakiegokolwiek trybu sieciowego.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Kolejna część sagi trzecioosobowych skradanek. Fabularnie budzimy się ze śpiączki i do dyspozycji otrzymamy otwarty świat z zadaniami do wykonania w nim. Sposób ich wykonania jest dowolny – od klasycznej skradanki po wejście z przytupem. Nowością jest „baza startowa”, którą odwiedzamy przed misjami i którą możemy rozbudowywać.

Cities: Skylines – After Dark

A na to chyba sam najbardziej czekam. Pierwszy duży dodatek do świetnego symulatora miasta. Teoretycznie wprowadza tryb „nocy i dnia”, ale w praktyce otrzymają to wszyscy nabywcy podstawki w patchu. Poza tym więc nowe budynki (np. więzienie i lotniska międzynarodowe), nowe specjalizacje stref (nadbrzeżna i „nocna”) oraz taksówki i ścieżki rowerowe. Czyli jeszcze więcej dobrek zabawy.

O Chavez