ZaGRYcha – styczeń 2014

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli styczniowa ZaGRYcha. Lecimy!

Assassin’s Creed: Liberation HD

Tytuł, który do tej pory był dostępny jedynie w edycji na Playstation Vita, a który już opisywałem. Jak widać, chyba nie sprzedał się oszałamiająco, że postanowiono puścić go w odświeżonej wersji na pozostałe platformy. Z jednej strony ciekawi mnie jak zmodyfikowano misje. Czy faktycznie elementy, które mi nie pasowały, nie przypadły do gustu także większej liczbie graczy. Z drugiej gra nie wciągnęła na tyle, bym wydawał na nią po raz kolejny kasę. Może jak będzie w jakiejś promocji.

Might & Magic X: Legacy

O ho ho. Cykl legenda w zasadzie. Ciężko napisać cokolwiek, bo jeśli ktoś nie zna to wstyd i musi nadrobić. Najlepiej zaopatrując się w którąś z części. A potem sięgnąć po turówki. M&M to klasyczny cRPG. Najlepsze jest to, że wedle tego co mówią twórcy, dziesiąta część ma być bardzo „klasyczna”. Czyli czteroosobowa drużyna, która porusza się „skokami”. Bo cały świat zbudowany jest z kwadratów. Dziwnie to brzmi może, ale najlepiej zobaczyć samemu na jakimś filmie. Ehh, pamiętam jak się zagrywałem w szóstą część.

Tomb Raider: Definitive Edition

A to to w zasadzie takie wydanie GOTY odświeżonego Tomb Raidera. Też o nim pisałem. No ok, wiem. To pretekst, by pojawiła się edycja na nową generację. A przy okazji można zarobić parę groszy i upchnąć dodatki. No bo nie wiem co tu ulepszać w edycjach na PC czy PS3, które też mają się ukazać.

O Chavez