ZaGRYcha – luty 2016

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli lutowa ZaGRYcha. Lecimy!

American Truck Simulator

Tytuł na który sam osobiście czekam. Jeśli ktoś lubi symulatory ciężarówek – polecać nie trzeba. Jeśli nie lubi a chciałby spróbować – to najlepsza okazja. Czeski SCS przenosi nas do USA – no na początku do kilku wybranych stanów. Jednak z czasem mają pojawić się kolejne jako DLC. Główna mechanika nie uległa zmianie – jeździmy by zarabiać, by kupować lepsze pojazdy, by rozwijać firmę, by zarabiać… Od strony graficznej zapowiada się co najmniej dobrze. Z materiałów wynika także, że w końcu poprawiono samą zabudowę miejską i nie są to już trzy firmy na krzyż i kilka skrzyżowań. W końcu miasta żyją – na wzór tych wprowadzonych w ostatnim DLC do ETS2.

XCOM 2

Strategia turowa – i w zasadzie więcej pisać nie trzeba. Kto nie zna serii ten powinien zacząć od googla i nadrabiać. Fabularnie – ziemia jest zniewolona przez obcych. Ruch poru – działając w podziemiu – stara się zmienić ten stan rzeczy. Oczywiście z naszą pomocą.

Dying Light: The Following

Pierwsze duże DLC do Dying Light. W nim – poza nowym wątkiem fabularnym – przede wszystkim nowa ogromna mapa wraz z pojazdami. Tak, będzie można je dozbrajać i modyfikować. Zapowiada się powrót do radosnego siekania zombiaków – tym razem z zimnym łokciem.

Firewatch

Dość ciekawie zapowiadająca się przygodówka z widokiem z pierwszej osoby. Jako „leśnik po przejściach” (jakkolwiek by to nie brzmiało), zaszyci w naszej wieży wypatrujemy oznak pożaru lasu. W tym czasie prowadząc pogawędki ze swoją przełożoną. Okazuje się, że sielankowa atmosfera jest tylko pozorna i przyjdzie nam rozwikłać niebezpieczną zagadkę.

Far Cry Primal

Zapowiadało się na coś nowego, ale każdy kolejny materiał utwierdza mnie w przekonaniu, że to po prostu FC4 w nowej skórze.

Tagi:

O Chavez