ZaGRYcha – marzec 2015

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli marcowa ZaGRYcha. Lecimy!

Assassin’s Creed: Rogue

Do tej pory był tylko na konsole, teraz doczekał się wersji PC. No Assassin’s Creed. Kolejny. Co tu więcej pisać? Pewno mniej zabugowany niż Unity, bo kontynuuje historię z trójki i czwórki.

Battlefield Hardline

Graliśmy w betę i śmiało mogę powiedzieć, że to takie DLC do czwórki. Graficznie nie oszałamia, rozgrywka mocno chaotyczna. Jasne, nowe tryby, nowe bronie, nowe zabawki. Ale imo zabrakło „tego czegoś”. Jednak do napadów wolę PayDay 2.

Bloodborne

Coś na co czekają miłośnicy PS4 – RPG od japońskiego studia dziejący się w mrocznym gotyckim fantasy. Tajemnicza plaga zamienia mieszkańców miasta w potwory i nam oczywiście przyjdzie rozwikłać zagadkę. Z ciekawostek – gracze w końcu zobaczą 1080p na swoich telewizorach. Niestety ciągle w 30fps.

Cities: Skylines

Tu trochę ryzyko, bo poprzednio mówiłem o Cities XXL które okazało się kompletną klapą. Z drugiej strony – za Skylines odpowiada twórca Cities in Motion. Gra to typowy city-builder, przy czym od razu twórcy zapowiadają oddanie graczom do dyspozycji terenu o rozmiarze 36 km kwadratowych. To zdecydowanie więcej niż rozczarowujące ostatnie SimCity. A poza tym standard – zarządzaj miastem i je rozwijaj.

Hotline Miami 2: Wrong Number

Porąbany indyk powraca. Brutalna gra z widokiem z lotu ptaka utrzymana w pikselowej konwencji. Jako gangster do wynajęcia będziemy oczyszczali kolejne plansze z przeciwników – najczęściej za pomocą brutalnej siły, jednak od czasu do czasu trzeba będzie się także nieco poskradać. Miłośnikom pierwszej części nie trzeba chyba dwa razy powtarzać.

O Chavez