ZaGRYcha – luty 2014

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli lutowa ZaGRYcha. Lecimy!

The Last of Us: Left Behind

To niby „tylko” DLC, ale jakże wyczekiwane. Twórcy postanowili pokazać losy Ellie sprzed wydarzeń z gry. I w zasadzie więcej pisać nie wypada, by nie psuć przyjemności z poznawania fabuły. Co do samej gry – jest to zręcznościowa strzelanka z widokiem z trzeciej osoby. W post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez dziwną chorobę przyjdzie nam tym razem walczyć bez pomocy Joela. Jego rolę u boku Ellie zajmie jej przyjaciółka – Riley.

Thief

Tutaj mam niezłą zagadkę. Do tej pory seria znana była głównie z tego, że dość niekonwencjonalnie podchodziła do rozwiązywania zadań. Zwykle należało jak najciszej przemknąć się przed nosem przeciwnika. Do tego zestaw pomocnych narzędzi. Jawna konfrontacja była raczej ostatecznością. W nowej odsłonie teoretycznie starano się utrzymać podobne założenia. Są spore szanse że im się to uda, bo za produkcją stoją ludzie od nowego Deus Exa.

Cywilizacja V: Wydanie kompletne

Ok, to niby nie premiera, ale fakt i tak wart odnotowania. Jeśli ktoś jakimś cudem przegapił wszelkie promocje i obniżki, a do tego nie posiada ostatniej Cywilizacji (którą swoją drogą bardzo polecam), to właśnie ma okazję naprawić to niedopatrzenie. Świat przecież czeka na podbicie 🙂

O Chavez