Top 2013 – gry

topStyczeń sobie spokojnie leci, to ja postanowiłem wybrać takie małe osobiste top z tego co publikowałem w ubiegłym roku. Dla jasności – z trzech kategorii postanowiłem wybrać top3 produktów, które jakoś najbardziej zapadły mi w pamięci. Oczywiście tylko spośród tego, co wrzucałem. A na koniec zostały gry.

farcry3

 

Miejsce 3 – Far Cry 3

Jak dla mnie spore zaskoczenie. Tytuł nie był jakoś mocno nagłaśniany przed premierą. Dwójka furory nie zrobiła. A tu taka niespodzianka. Niezwykle grywalna i dająca po prostu mnóstwo frajdy. Do tego namiastka sandboxa i elementów RPG – w końcu rozwijamy tą naszą postać. Pokusiłbym się o ocenę, że FC3 wygryzło u mnie z top3 nowego Tomb Raidera.

Zemanta Related Posts Thumbnail

 

Miejsce 2 – Call of Juarez: Gunslinger

Sytuacja w zasadzie bardzo podobna do miejsca trzeciego. Techland sobie po cichu dłubał ten tytuł, większość fanów po średnim Cartelu chyba nieco odpuściła a tutaj tada – wracamy na Dziki Zachód. I to w jakim stylu. Krótka, prosta, schematyczna – ale z jaką klasą zrobiona! Niby wszystko było, niby ograne patenty – ale pokazane tak, że aż chce się postrzelać.

RSGNYC_GTAV_FOB_X1A_2.3_NOESRB

 

Miejsce 1 – Grand Theft Auto V

No dobra – nie mogło być inaczej. Gra wgniotła w fotele. Skalą, dopracowaniem i tym, co potrafiła wyciągnąć z leciwego już przecież sprzętu. Miliony włożone w produkcję tutaj po prostu widać. Po prostu ilość smaczków wepchnięta w ten tytuł ciągle budzi moje uznanie. Zresztą co ja będę – zagrajcie sami.

PS – strasznie żałuję, że nie udało mi się opisać The Last of Us, bo pewnie znalazła by się w tym zestawieniu. No ale trudno.

O Chavez