ZaGRYcha – grudzień 2013

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli grudniowa ZaGRYcha. Lecimy!

Gran Turismo 6

Jeden ze sztandarowych (i poniekąd kultowych) tytułów PlayStation. Co ciekawe, edycja szósta jest ciągle na PS3. I nic nie wiadomo o konwersji. Wychodzi więc na to, że to pożegnanie z generacją. A sama gra? No wyścigi po torach. Ciężko coś więcej napisać. Mi poprzednia edycja się podobała. Zrobiona bardziej pod symulator niż prostą ścigałkę.

Battlefield 4: Chińska nawałnica

Chyba w to nikt nie wątpił. Szczególnie, że DLC było „dokładane” do preorderów. Nowe cztery mapy do trybu sieciowego, EA serwuje nam więc powtórkę z BF3. Oczywiście nie zabraknie przy tym pojazdów, broni, wyposażenia i innych drobiazgów. Ot – wyciągniemy parę złotych od graczy.

The Walking Dead: Season Two

Wstyd się przyznać, ale pierwszy sezon ciągle czeka u mnie na ogranie. W tej przygodówce pokierujemy losami 9-letniej Clementine, znanej z sezonu pierwszego. Cała fabuła ma dziać się po wydarzeniach z jedynki i została podzielona na pięć odcinków. Cóż, wiele pozytywnych głosów słyszałem o tytule, więc trzeba będzie chyba w końcu zwiedzić i ten świat opanowany przez zombie.

Symulator Farmy 2014

Tak, ja wiem. Sam grywam w symulator pociągu i ciężarówki. Ale nie potrafię zrozumieć fenomeny farmera. Przy czym wiem, że sporo osób w niego ostro ciśnie i cieszy się dość sporym zainteresowaniem u nas. Zresztą gdyby tak nie było, to przecież nie powstawał by polski dodatek do niej. A gra – tak jak tytuł mówi – to po prostu symulacja farmy. Orzemy, siejemy, zbieramy, zarabiamy. I w kółko. I trzeba siać. Siać, siać siać.

O Chavez