ZaGRYcha – listopad 2013

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli listopadowa ZaGRYcha. Lecimy!

Call of Duty: Ghosts

W zestawieniu raczej z kronikarskiego obowiązku. Lubiłem kiedyś serię. Pamiętam też miłe granie w CoD4 po lanie. Standardowo to FPS, w którym poza trybem multi istnieje ponoć całkiem fajna kampania. Wszyscy oczywiście i tak mają bekę z tego, że jednym z członków zespołu będzie pies.

SimCity: Miasta przyszłości

Pierwszy płatny dodatek. Mam dość mieszane co do samej gry. Z początku wciągał, szybko jednak „wypaliła się” i przestaliśmy grać. Jak sama nazwa mówi, dodatek dostarcza miasta przyszłości. Innowacją mają być „wieże”, w których można umieszczać różnego rodzaju piętra. Wygląda więc, że w końcu zrozumieli fakt, iż mapy są za małe.

BioShock: Infinite – Burial at Sea

Pierwszy dodatek do ostatniego Bioshocka. Podzielony na dwa epizody, udostępni historię detektywa i jego klientki. Ciekawe na pewno jest to, że gracz przeniesiony zostanie do podwodnego miasta Rapture, znanego z poprzednich odsłon serii.

Need for Speed Rivals

Kolejna odsłona serii. Po dość chłodno przyjętym (choć mi się wersja na Vitę podobała) Most Wanted, tym razem znowu graczom oddano ulice miasta do pojeżdżenia. Nowinką na pewno są dostępne tryby. Możemy grać jako rajdowiec albo jako stróż prawa. Powiem, że to ostatnie zaciekawiło mnie. Oczywiście znowu ma być możliwość płynnego przełączania między trybem online i offline. Jako totalna ciekawostka, gra powstaje na silniku Frostbite 3.

O Chavez