ZaGRYcha – lipiec 2013

zagrychaMiesiąc za miesiącem leci, a wraz z nimi kolejna część cyklu, w którym w telegraficznym skrócie prezentuje ciekawe premiery nadchodzącego miesiąca, czyli czerwcowa ZaGRYcha. Lecimy!

Sid Meier’s Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

I na tym właściwie mógłbym zakończyć lipcową edycję 🙂 Gra, w której mam syndrom „jeszcze chwileczkę” doczekała się kolejnego dodatku. A  cieszymy się nim tym bardziej, że w końcu dojdzie w niej nacja Polaków. A poza tym oczywiście nowe ustroje, nowe opcje dla handlowania, nowe opcje dyplomatyczne. No i nowe scenariusze. No wiadomo, dodatek.

Mortal Kombat

Ciekawe, czy dużo osób na kompach młóci jeszcze w takie „klasyczne” nawalanki. Tym niemniej, wersja PC pojawi się w lipcu – dla miłośników (i pewnie posiadaczy padów) pewnie pozycja obowiązkowa.

Dota 2

Fanom chyba przypominać nie trzeba. Sieciowy mod do Warcrafta, który przekształcił się w pełnoprawny tytuł. Dwie drużyny stają naprzeciw siebie i starają się zniszczyć swoje bazy. Każdy heros to jeden gracz no i łupiemy. Elementy RPG jak najbardziej na miejscu. Nowa wersja to wprowadzenie nowych opcji do rozgrywki (boty, trenerzy) oraz ułatwienie wejścia nowym graczom.

The Walking Dead: 400 Days

A teraz ciekawostka. Dodatek to The Walking Dead, opowiadający o początku epidemii. Sama gra to ciągle dość nietypowa przygodówka, z elementami zręcznościowymi. Głównie jednak liczy się w niej fabuła i podejmowane decyzje. A sam dodatek jest o tyle ciekawy, że pojawi się nie tylko na PC, PS# i XBox 360, ale także na PS Vita.

O Chavez