Gry z E3

e3Zapewne większość osób śledziła na bieżąco konferencję E3. Wie więc, że pojawiło się parę tytułów, które warto zapamiętać. Parę gier dostało też nowe filmiki prezentujące rozgrywkę. Dzisiaj wpis zdecydowanie „filmikowy”, bo postanowiłem zebrać ciekawsze trailery tytułów, które mnie osobiście zainteresowały. Miłego oglądania!

Star Wars: Battlefront

W zasadzie to zapowiedź trailera, ale i tak fajnie, że coś w temacie się ruszyło.

Mirror’s Edge

Jedynka była niesamowicie fajna i nowatorska. Wygląda na to, że dwójka nie wprowadzi rewolucji, co akurat dobrze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zakończenie historii Geralta. Otwarty świat, dużo zadań pobocznych, realny wpływ na zachowanie świata. Zobaczymy.

Assasin’s Creed 4

Po średnio przyjętej trójce, ma być dużo lepiej. Modny ostatnio otwarty świat plus bitwy morskie, czyli zostańmy piratem.

Watch Dogs

Coś, na co sam osobiście bardzo czekam. Zapowiada się jako świetny miks Assasyna z GTA i Far Cry. Wszystkie trailery i zapowiedzi jak na razie tylko utwierdzają w przekonaniu, że tytuł będzie bardzo udany.

Dying Light

Kolejny polski akcent. Techland idzie dalej w zombiaki, ale miksuje je z otwartym terenem miasta i małpią zwinnością bohaterów. Czyli kolejny „must have” jak dla mnie.

Battlefield 4

Kolejna część pola bitwy. Szczerze mówiąc, na razie wygląda jak dodatek do części trzeciej. Ok, tryb dowódcy fajny, oskryptowane zniszczenia też. Ale poza tym – to dalej trójka. A, no i konsole mają dostać w końcu 64 graczy na planszy. Czyli będzie jak na PC 🙂

Tom Clancy’s The Division

A teraz coś, co mam nadzieję, że pojawi się też na PC. Totalne zaskoczenie i zbieranie szczęki z podłogi. Trzeba zobaczyć.

O Chavez