Podsumowanie roku 2010

Powoli staje się już tradycją moje podsumowanie roku. Pomimo nawału prac, postaram się i tym razem co nieco naskrobać. Na początek jednak – wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2011 roku. A co się wydarzyło moim okiem w mijającym?

Przede wszystkim spore zmiany w życiu prywatnym. Najpierw zmiana pracy. Teraz klepie kod dla firmy Stopklatka SA. Jest fajno. Studia powoli zbliżają się (w końcu) ku końcowi. Promotor jest, temat pracy jest, kwestia zaliczenia jeszcze dwóch semestrów i napisania pracy. Najważniejszą zmianą jest jednak zmiana miejsca zamieszkania. Wraz z Lepszą Połową udało się nabyć własne gniazdko w Szczecinie. Roboty masa za Nami, a jeszcze więcej przed Nami. Ale idziemy do przodu.

Spore zmiany nastąpiły też w sferze fandomowo-internetowej. W zeszłym podsumowaniu pisałem o planach wydania polskiej edycji Savage Worlds. Ukazało się, wkręciłem się do ekipy GRAmela i staram się jak najmniej przeszkadzać. Efektem tego wszystkiego jest silna promocja wydawnictwa w necie no i przymuszenie Wydawcy do wydania moich wymęczonych literek. Strefa jest coraz bliżej.

I w zasadzie to tyle. Najlepszego.

Tagi: ,

O Chavez