Share Week 2014 – polecamy najlepsze b/vlogi!

shareWeekNa początku małe info o co w ogóle chodzi. Andrzej Tucholski z jestKultura.pl raz do roku organizuje taki event, że blogerzy polecają innych blogerów. Dzięki temu któregoś roku nawet ktoś może poleci i mnie 🙂 Tymczasem moje miejsca gdzie bywam sieciowo, wraz z krótkim opisem. Aha, grafika do postu oczywiście „zabrana” z bloga Andrzeja. A kolejność jest czysto przypadkowa.

Archiwum Chaosu

Dla prywatnych potrzeb nazywam go też często „zmagania Łońskiej z (nie)rzeczywistością”. Ciężko jakoś go sklasyfikować, bo porusza dość szerokie tematy. Lifestyle? Ale tak w bardziej pozytywnym znaczeniu, z dużą ilością przemyśleń własnych. A Kamila zdecydowanie normalna nie jest 🙂 Czasem mam totalnie odmienne zdanie i poglądy, często jednak myślę podobnie. A że czyta się bardzo przyjemnie, więc zawsze po nowe wpisy tam zajrzę.

Wojtek Bieroński

To takie moje małe prywatne guru jeśli idzie o pisanie o grach. To znaczy blog jest ogólnie niby o ludziach, jednak historie na nim poruszane najczęściej kręcą się w okolicy gier. Wojtek wyszukuje historie niecodzienne, intrygujące, a przy tym pokazujące jak często przeplatają się te dwa światy – wirtualny i realny. Szkoda tylko, że tak rzadko publikuje, ale jak rozumiem utrzymanie poziomu musi trwać.

Bobrownia

Zasadniczo blog – nomen omen – Łukasza też jest o popkulturze, więc powinienem go na jakąś banlistę wrzucić, a nie reklamować. Ale cóż poradzić, jeśli pisze ciekawie? Skupia się nie na recenzjach, co raczej na szeroko pojętej publicystyce. Jak będę już duży to też kiedyś będę publikował takie wpisy jak On 🙂

Zwierz popkulturalny

Często mylnie nazywany „zwierzem popkulturowym”. A to przecież taki kulturalny zwierz jest 🙂 Zwierz nie dość że pisze o sobie w trzeciej osobie, to często jest brany za przedstawiciela płci męskiej, co jest sporym genderowym nadużyciem. Jeśli szukacie jakichś informacji o filmach bądź serialach – to trafiliście w dobre miejsce. Katarzyna jest istną kopalnią wiedzy na te tematy i chętnie się nią dzieli z czytelnikami.

Gry nieznane

Blog taki bardziej obrazkowy. Nie mam pojęcia skąd bierze te wszystkie fakty, ale jeśli lubicie gry i szukacie ciekawostek z nimi związanych – tada! Trafiliście. Jest ciekawie, jest często zaskakująco, choć tematyka na tyle wąska, że nie każdego może zainteresować. Ja zaglądam regularnie i faktycznie wielu rzeczy nie wiedziałem, bądź nie zwróciłem na nie uwagi podczas grania w dany tytuł.

Kategoria specjalna – firmy- Wydawnictwo Techland

Dla mnie to firma minionego roku co najmniej. Na fejsie od zera zbudowali całkiem sporą społeczność. Ba, bardzo aktywną. Admin ma fenomenaly kontakt, nie tylko na „wallu”, ale i prywatnie. Plus do tego weszli w kilka akcji bardzo mało „widzialnych” zewnętrznie, z których praktycznie nie mieli nic poza moją wdzięcznością i uznaniem. Sza-cun.

Tagi:

O Chavez